İnsanların otomobillere olan ihtiyaçları doğrultusunda ve küreselleşme ile devam eden dünya da artık insanlar zamanla yarışır olduklarından dolayı insanlar otomobillere olan ihtiyacı daha çok artmaktadır.

Dünyadaki araçların yüzde 37’sini Avrupa, yüzde 17’sini Çin, yüzde 23’ünü Kuzey Amerika ve yüzde 1,3 ünü Türkiye temsil ediyor. Bununla birlikte ülkemizdeki bu araç kullanımı gün geçtikçe artmakta ve bununla birlikte vergileri ve otomobil fiyatları tavan yapmaktadır. Bu noktada devreye oto kiralama devreye girmektedir.

Bu kadar pahalı olan araçlar, vergiler, bakım, kasko ve sigortaları ile birlikte çok daha maliyetli olan otomobillere karşı otomobil kiralama ile birlikte bunların hepsinden kurtulup sadece zamanınızı ve kendinize daha çok zaman ayırmak için güvenilir adres Ermo Rent A Car dır. Sizlere daha iyi hizmet vermek ve bunu 7/24 hizmet sunarak en uygun fiyat garantisi ile güvenli hizmet vermekteyiz.

Araç kiralama yaparken kiralayacağınız aracın muayenesi bakımı yapılmış mı diye bakmalısınız aksi takdirde sizlere sıkıntılar çıkartabilir.

Oto kiralamada kiraladığınız otomobilin yakıtını kontrol ediniz. Yakıtını dolu aldığınız aracı tekrar dan yakıtınızı doldurarak teslim ediniz. Dikkat etmeniz gereken diğer husus ise aracın sigorta acentesi kişisel otomobil politikasını kapsayıp kapsamadığını sormalısınız. Kişi sayısına göre otomobilinizi kiralayın.

İlginizi çekebilir: Rent A Car Nedir? Nasıl Hizmet Alınır?

1- İhtiyaca Göre Oto Kiralama Hizmeti

istanbulotokiralama

  • İhtiyacınıza göre araç kiralama yapmanız size daha konforlu daha uygun sürüş keyfi sunmaktadır.
  • Kişi sayısına dikkat etmeniz sizler için en uygun aracı seçmenize yardımcı olacaktır.
  • Gideceğiniz yere göre arabanın modelini markasını seçebilme fırsatı sunmaktadır.
  • 1000 otomobil ve daha fazlasıyla sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.
  • 7/24 hizmet vermekteyiz ayrıca online olarak da hizmetinizdeyiz.
  • İşinize göre büyük araç küçük araç seçimleri yapabilirsiniz.
  • Balayına veya tatile giderken içi geniş ve full paket dediğimiz araçları seçmeniz sizlere faydalı olur.
  • Güvenilir oto kiralama markası olarak sizlere güven içerisinde hizmet vermektedir.
  • Şehir içi oto kiralama veya şehir dışı oto kiralamalarınızda dizel veya benzinli araç kiralama yapa bilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kiralık Araba Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2- Fiyata Göre Oto Kiralama Hizmeti

otokiralama

Araçlarınızı fiyatlarına göre ayırarak markasına, modeline, doluluğuna göre sıraladık ve bu konuda size uygun en iyi aracı bulmanız için size yardımcı olmayı hedefledik.

Oto kiralama yaparken aracın fiyatı büyüklüğüne göre ve markasına göre değişir bir Golf aracı ile Renge Rover araç arasında fiyat farkı vardır burada önemli husus sizlerin istekleri ve sizlerin oto kiralamaya ayırdığınız bütçe burada bütçenize ve nerede ne zaman nasıl kullanacağınız önemli bir iş görüşmesine gidecekseniz ona göre lüks dolu araç kiraladığınız zaman buna göre fiyatı da artacaktır.

Ayırdığınız bütçe ile birlikte online olarak Ermo Rent A Car ile iletişime geçip hızlı güvenli şekilde fiyatına göre en iyi oto kiralama yapmanızı sağlayacaktır.  Cebinizden çıkacak olan paranın karşılığını her zaman en iyi şekilde size sunmak için 7/24 iletişim olanaklarıyla birlikte online olarak da sizlere sonsuz hizmet sunmaktayız.

Sizlere 1000 i geçkin araçlarımız ile en uygun aracı size sunmak ve bu sayede sizlerin memnuniyetini koruyarak hem kendimiz büyüyecek hem de sizlere oto kiralamanın  en iyisi olup daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

İlginizi çekebilir: 3 Adımda Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

3- Yolculuğa Göre Oto Kiralama Hizmet

otokiralamahizmeti

Yolculuğa göre oto kiralama sizleri memnun edebilmek adına gideceğiniz yere göre de aracınız farklılık gösterebilir sizlere bir kaç tavsiyemiz vardır.

Engebeli veya şantiye içi kullanacağınız araçların SUV tarzı araçlar olmasına dikkat edin tekerleri daha büyük ve daha rahat yolculuk etmenizi sağlar yolda kalma gibi bir problem olmaması için bu tarz araçlar seçmeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Uzun yolculuklara çıkacaksanız sedan arabalara daha çok dikkat ediniz bu sedan otomobiller sizler için daha konforlu uzun yolculuklar sağlayacaktır.

Hatchback araçlar ise şehir içi hizmetleri olsun yol tutuşları olsun daha iyi olduğundan dolayı sizlere daha keyifli bir sürüş sunmaktadır. İş görüşmeleri için uzun siyah sedan araçlar daha göz önünde tutulmaktadır.  Ayrıca oto kiralama da sizinle birlikte yolculuk edecek kişi sayısı da aracın değişikliği yol uzunluğunu da araç farklılıkları gereksinimi gerektirmektedir.

Oto kiralama sektörünün lider markası Ermo Rent A Car sizlere daima fiyatına göre, araç kapasitesine göre en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.

İlginizi çekebilir: Oto Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?