Bir otomobile ihtiyacınız var ama satın almaya bütçeniz yok mu? O zaman sizin için en doğru seçim oto kiralama olacaktır. Eskiden sadece turistik gezi amaçlı araç kiralanıyordu ama artık kişisel amaçlı da araba kiralayan binlerce insan var. İstanbul çok fazla turist ağırlaması nedeniyle her gün daha da kalabalıklaşmakta. Bu nedenle toplu taşımalar fazlasıyla kalabalık oluyor.

İşe giderken bile toplu taşımayla uğraşmak istemeyenler araç kiralama yöntemini seçiyorlar. Araç kiralamak sizi fazla masrafa sokmadan toplu taşımadan kurtaracaktır. Kendi aracınızı kiralayarak günün istediğiniz saatinde istediğiniz yere gidebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Doğru Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Ermo Rent A Car’dan Kiralık Araç Hizmeti

arackiralama

Araba satın almak günümüzde birçok nedenler yüzünden tercih edilmiyor. Araba fiyatlarının çok yüksek olması, istediğiniz zaman değiştirememek, sürekli zamlanan vergiler, düzenli bakım masrafı gibi nedenler yüzünden artık araba satıl almak çoğu insana cazip gelmiyor. Bunun yerine oto kiralama hizmetlerine yöneliyorlar. Otomobil kiralayarak çok düşük masrafla araç sahibi olabilirsiniz. Araç kiralayarak ister büyük bir şehir turu yapabilir, ister günlük ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Ermo rent a car hizmeti ile ister tek yöne, ister iki yöne araç kiralayabilirsiniz. Piyasaya göre çok uygun fiyatlarla arak kiralayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kiralamak istediğiniz aracı ve kiralamak istediğiniz tarihi net belirlemek. Daha sonra oldukça kolay bir şekilde istediğiniz aracı çok hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık kiralama seçimleri ile ihtiyacınız olduğu süre zarfında araç kiralayabilirsiniz.

Özellikle uzun dönem kiraladığınızda günlük fiyatlarda indirim yapılarak çok daha uygun fiyat sunulmaktadır. En az 2 yıllık sürücü belgesine sahip kişiler çok kolay bir şekilde araç kiralayabilirler. İhtiyacınız olan tarihi, kiralamak istediğiniz model aracı belirterek kolayca araç kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız aracı çok hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bu nedenle acil işiniz olduğunda bile hemen Ermo rent a car ile araç kiralayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ermo Rent A Car ile En Uygun Araç Kiralama Fiyatları!

Oto Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

beyogluarackiralama

Araç kiralamayı planlıyorsanız önce güvenebileceğiniz bir araç kiralama hizmeti bulmanız gerekir. Güvenilir ve kiraladığınız aracı hızlı bir şekilde teslim alabileceğiniz bir firma seçmeniz gerekir. Daha sonra dikkat etmeniz gereken şeyler kişisel istekleriniz ve bütçeniz yönünde olmalı. Kaç kişi olacağınıza bağlı araç büyüklüğü, tercih ettiğiniz marka, model, vites türü gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Yakıt tipi de önemlidir. Dizel yakıt daha ekonomik olacaktır.

Oto kiralama zamanı kiralamak istediğiniz tarihleri de net belirtmeniz gerekmekte. Araçlar markasına, büyüklüğüne, ne kadar süreye kiralayacağınıza ve bu gibi diğer unsurlar göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmaktadır. Günlük (en az 2 günlük), aylık, yıllık araç kiralama fırsatınız var. Piyasaya ufak bir göz atarak en ucuz araç kiralama hizmetini bulabilirsiniz. Aracınızı kiraladıktan sonra kendi aracınız gibi istediğiniz yere gidebilirsiniz. Dilerseniz tek yöne, havalimanına da araç kiralayabilirsiniz. Bu zaman fiyat tek yön olarak belirlenir.

İlginizi çekebilir: 3 Adımda Araç Kiralama Hizmeti

Uygun Fiyata Kiralık Araç Hizmeti

kiralikaraba

Araç kiralama hizmeti veren firmaların sayının gün geçtikçe artması ile araç kiralama işi kolaylaşmaktadır. Ama tabi ki her firma farklı fiyatlar sunmaktadır. Bütçenize göre en kaliteli oto kiralama hizmeti almak için Ermo rent a car hizmetini seçebilirsiniz. Burada piyasaya göre çok düşük fiyatlara kaliteli oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Ne kadar süreliğine kiralamanız hiç fark etmez. Günlük fiyatların uygun olmasının yanı sıra uzun dönem kiraladığınız zaman günlük fiyatlar da daha düşürülerek çok uygun fiyat verilmektedir. Yani süreli kiralama için çok özel fiyat uygulanmaktadır. Ermo rent a car ile 3 adımda kolayca araç kiralayabilirsiniz: kiralama tarihini belirleyin, istediğiniz aracı seçin, ödemeyi yapın ve hemen aracınızı hızlıca teslim alın.

Oldukça basit ve uygun fiyata araba kiralama hizmeti alabilirsiniz. Azami kilometre sınırları da oldukça elverişlidir: 1-7 gün arası günlük 200 km., 8-14 gün arası günlük 175 km, 15-21 gün arası günlük 150 km, 22+ gün arası günlük 115 km. Bu sayede araç kiralayarak istediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz. İster ekonomik, ister lüks araçlar kiralamanız mümkün. Lüks araçlar da oldukça uygun fiyatlarla hizmete sunulmaktadır. Sadece kişisel amaçlar için değil, işyerleri de bir ve birden fazla aracı aynı anda kiralayabilirler. İş yerleri için sunulan filo kiralama hizmeti de çok uygun fiyatlarla hizmete sunulmaktadır.

Ermo Rent A Car ekibi olarak, bu yazımızda kiralık araba hizmeti hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti