İstanbul gün geçtikçe büyüyen ve nüfus sayı artan çok büyük bir şehir. Aşırı kalabalık olması, toplu taşıma araçlarının fazla dolu olması sık sık otomobil ihtiyacı doğuruyor. Kendi aracını kullanmak isteyen ama araba fiyatlarının yüksek olması yüzünden veya başka nedenlerle araba satın almayı istemeyenler araç kiralamaya yöneliyor.

Otomobil kiralama hizmeti İstanbul’da neredeyse herkesin kullandığı bir hizmet haline gelmiş durumda. Peki, İstanbul`da araç kiralama hizmeti nasıl alınır? Araç kiralamak için artık eskisi kadar büyük bir arayış içine girmenize gerek yok. İstanbul’un her yerinde kolay bir şekilde araç kiralama servisleri bulabilirsiniz. İstediğiniz marka, model, istediğiniz büyüklükte, istediğiniz renkte araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti

otokiralama

İstanbul’da araç kiralamak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken güvenli ve uygun fiyatlı bir firma bulmak. Bundan sonra istediğiniz modelde arabayı istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. İstanbul’da araç kiralama hizmeti almak için Ermo Rent A Car hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun sayesinde İstanbul’da 3 adımda çok kolay bir şekilde istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Geniş araç çeşitleri, uygun fiyatı sayesinde kolayca istediğiniz arabayı bulabilirsiniz. Öncelikle aracı kiralamak istediğiniz tarihi belirleyin.

Aracı teslim almak istediğiniz ve teslim edeceğiniz tarihi net bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra aracınızı seçin. Araç seçimi tamamen sizin kişisel istekleriniz ve bütçenize bağlı. Kendi ihtiyacınıza göre bir araç seçebilirsiniz. Üçüncü adımda ödemeyi yapın ve hızlı bir şekilde aracınızı teslim alın.

Hızlı olmakla birlikte oldukça güvenli bir şekilde tam istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Bu sayede otomobiliniz olmadığı için ertelediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İster günübirlik geziler, ister şehir turu, ister günlük ihtiyaçlar için araç kiralayabilirsiniz. Sadece kişisel amaçlar için değil, işyerleri için de filo kiralama hizmeti verilmektedir. Filo kiralama hizmeti 1 yıldan az süre için verilmemektedir. 1-3 sene için filo kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da En Mantıklısı: Rent A Car Hizmeti

Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

kiralikaracistanbul

Araç kiralamak isteyenlerin sayı arttıkça bu hizmet sektöründe çalışanların sayı da artmıştır. Bu sayede ne kadar çok araba kiralamak isteyen olsa da, çok kolay bir şekilde istediğiniz tür aracı kiralayabiliyorsunuz. Araç kiralamak sizi büyük masraftan ve toplu taşıma derdinden kurtaracaktır.

Araba satın almak günümüz ekonomisinde gün geçtikçe zorlaşmakta. Otomobili satın aldıktan sonra bir de sürekli zamlanan vergiler, düzenli bakım ücretleri zor durumda bırakabiliyor. Bu nedenle otomobil satın almak yerine kiralamak daha mantıklı oluyor. Araç kiralama hizmeti almak için önce kendiniz ihtiyaçlarınıza göre araç seçmelisiniz.

Kaç kişi olacağınıza bağlı koltuk sayı, bagaj ölçüsü, yakıt tipi, vites türünü öz önünde bulundurarak kiralamak istediğiniz aracı kendiniz seçiyorsunuz. Web site üzerinden de kiralık araçları inceleyebilir, kiralayabilirsiniz. Araçları istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz. En az 2 yıllık sürücü belgesi olan herkes istediği aracı kiralayabilir. Hem ekonomik hem lüks araç kiralama fırsatınız var. Aracı kiralamak istediğiniz tarihleri net olarak bildirmeniz önemli. Aracı teslim almak istediğiniz zamanı belirtiyor ve tam zamanında teslim alıyorsunuz.

En Avantajlı Araç Kiralama Hizmeti?

otokiralamaistanbul

Otomobili satın almak yerine kiralamak birçok yönden avantajlıdır. İşyerleri de filo kiralama yöntemiyle birden fazla aracı 1-3 sene için kiralayabiliyorlar. Bununla birlikte kişisel amaçlar, günübirlik geziler için de araç kiralayabilirsiniz. İstediğiniz marka, istediğiniz büyüklükte ekonomik veya lüks araçlar kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak hem toplu taşıma ihtiyacı duymayacağınız için hem de düşük maliyetli olduğu için oldukça avantajlıdır.

Avantajlı araç kiralama hizmeti almak için doğru firma seçmeniz gerekir. Ermo Rent-A-Car ile piyasadaki en düşük fiyatlarla istediğiniz otomobili kiralayabilirsiniz. Sadece kira ve yakıt ücreti ile hem uzun hem kısa dönem otomobil ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamak daha da avantajlı olacaktır.

Aylık araç kiralama zamanı günlük fiyat, günlük araç kiralamadan daha avantajlı olacaktır. Şöyle ki, aylık araç kiraladığınızda fiyat günlük olarak indirimli fiyatlarla hesaplanır ve oldukça avantajlı fiyat verilir.

Örneğin 20 günlük araç ihtiyacınız varsa günlük yerine aylık ödeme yöntemiyle daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Daha uzun dönem için otomobil ihtiyacınız varsa yıllık araç kiralayabilirsiniz. Yıllık araç kiraladığınızda her ay için düşük meblağlar ödersiniz. Bu sayede düşük maliyetle uzun dönem boyunca araç sahibi olabilirsiniz.

Ermo Rent A Car ekibi olarak, bu yazımızda “İstanbul’da araç kiralama hizmeti nasıl alınır” sorusuna elimizden geldiğince yanıt vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Araç kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

İlginizi çekebilir: İstanbul Havalimanı için Araç Kiralama Hizmeti