Türkiye’nin en özel şehri olan İstanbul’a hoş geldiniz! Bu şehir o kadar yaşam dolu ve enerjik ki siz de şaşıracaksınız. İşte bu özel şehre özel bir araç tahsis etmeye ne dersiniz? Kendi aracınızmış gibi İstanbul’un yollarında gezmek oldukça keyifli ve güzeldir. Zira bu şehrin her noktası değerli ve görülmeye değerdir. Bunu havalimanından iner inmez görebilirsiniz. Faaliyetlerine yeni başlayan ve hemen hemen her gün kendini geliştiren yeni havalimanından şehrin içine çok rahatlıkla gidilebilmektedir.

Bunun için İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Çünkü şehir içi bir hayli yoğun ve kalabalıkla karşılaşabilirsiniz. Yollarda oluşabilecek bölgesel trafik sıkışıklıkları mesai saatlerine göre günlük olarak mevcuttur. Bu nedenle elinizdeki bavullarla direkt olarak toplu taşımaya bindiğinizde oldukça zorlanabilirsiniz. İşte bunun önüne geçmek için Ermo Rent A Car araç kiralama hizmetleri İstanbul için çözüm üretmektedir. Hem yepyeni havalimanının tadını çıkaracaksınız hem de şehrin doruklarına ulaşacaksınız.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti

Yeni Bir Şehir Turu İçin Otomobil Kiralama

istanbulhavalimaniarackiralamaBir şehri keşfetmek için bazı şeylere her zaman ihtiyacınız vardır. Bir adet fotoğraf makinesi ve de şehrin tozunu attıracak bir araba. Çünkü araba ile istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilecek, şehir turunuzu keyifle sürdüreceksiniz. Zaman sınırlamasının olmadığı, toplu taşımaya bağlı olmayan özgür bir yolculuk yapmak oldukça hoş değil midir?

İstanbul Havalimanı içerisinde hem iç hatlar için hem de dış hatlara özel araçlar tahsis edebilirsiniz. İç hat (yurt içi) uçuşlarda uçaktan indikten sonra derhal araç kiralama ofisine başvurabilmektesiniz. İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti, ne kadar süre kullanacağınızı belirtmeniz suretiyle ulaşım ihtiyacınızı karşılayacaktır. Dış hat uçuşlardan gelmekteyseniz, burada da indiğiniz noktada tüm kontrol işlemlerinizin tamamlanmasına müteakip Ermo Rent A Car ofisine başvurabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı yeni yapılan bir havalimanı olduğu için imkanları da son derece yüksektir. Gelen yolcu sayısı kapasitesi diğer havalimanlarına göre oldukça fazladır. Bu yüzden imkan ve sınır konusunda herhangi bir kayıp yaşatmaz. İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetleri de son derece fazladır. Hemen hemen her noktada bu rent a car hizmetine dair detayları paylaşan ve kiralayan firmalar görebilirsiniz. Eğer bu şehre adım attıysanız Ermo Rent A Car ile mutlaka bir aracınız olsun, doyasıya keyfini sürün!

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

havalimaniarackiralama

Ermo Rent A Car araç kiralama hizmeti havalimanlarından gelen yolcular için son derece kolaylık sağlamaktadır. Havalimanlarında oluşan talepten doğan araba tahsisleri zaman içerisinde günlük hayata kadar indirgenmiştir. Dolayısıyla sadece havalimanlarında olan bir hizmet tabirinden ayrılmıştır. Araç kiralama süreci, bir araba satın almak veya toplu taşıma araçları için kart çıkartmaya benzemez ve çok daha pratiktir. Süreç oldukça hızlı işler. Hizmet süresince normal bir araba satın almış gibi tüm bakımlarını Ermo Rent A Car üstlenir. Bu da sizin için ekstra masraflardan ve vergilerden kurtulmanız anlamına gelir.

Günümüzde araba satın almak için ise bazı önemli prosedürleri yerine getirmek gerekirken araç kiralama hizmetlerinde böyle bir zorunluluk yoktur. Aksine her şey hızlı gelişir ve aracınız derhal size ulaştırılır. Sadece yapmanız gereken aracın ne kadar sizde kalacağı ve nereden aracın alınacağını belirtmenizdir. Yolda meydana gelebilecek olumsuz durumlarda firmanın desteğini de öğrenmelisiniz. Buna yol yardım hizmeti denmektedir. Ermo Rent A Car 7/24 yol yardım desteği ile hazır!

Araç içerisindeki tüm bakımlar eksiksiz yapılıp size verilir. Herhangi bir hasar ve benzeri olayla karşılaştığınızda Ermo Rent A Car tarafından size yeni bir araç verilir. Bu yönden de herhangi bir zaman kaybınız asla olmamaktadır. Yeni bir şehirde, araç satın almaktansa özellikle İstanbul araç kiralama yapmak en mantıklısıdır.

İlginizi çekebilir: Araç Kiralama Nasıl Yapılmalı?

İstanbul Araç Kiralama Hizmeti ile Hangi Noktaları Gezebilirsiniz?

arackiralamaistanbul

İstanbul öyle geniş bir metropoldür ki geze geze bitiremeyebilirsiniz. Seyahat ve turizmin ana odağı olan bu şehirde araç kiralama ile hangi noktalara gidebileceğinize dair bazı ipuçlarını sizinle paylaşalım:

 • Galata Kulesi
 • Ayasofya Müzesi
 • Sultanahmet Cami
 • Kız Kulesi
 • Belgrad Ormanı
 • Kemerburgaz Ormanları
 • Kapalı Çarşı – Eminönü
 • Unkapanı Köprüsü
 • Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Köprüsü)
 • Aynalıkavak Kasrı
 • Hasbahçe
 • Taksim Meydanı – İstiklal Caddesi
 • Cihangir
 • Nişantaşı
 • Moda Sahil – Sarıyer Emirgan Sahil
 • Topkapı – Dolmabahçe – Yıldız Sarayları
 • Mısır Çarşışı

İstanbul’un gezilecek yerleri elbette sadece bunlarla sınırlı değil, çok daha fazlası için İstanbul Havalimanı’ndan inip Ermo Rent A Car ile kendinize bir araç tahsis edin. Daha fazlasını keşfedin. Yabancıların ve Türk vatandaşlarının en çok tercih ettiği sistem olan İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti sayesinde hem toplu taşımada sorun yaşamaktan kurtulacaksınız hem de kısıtlı seyahat sürelerinden arınmış olacaksınız.

Ermo Rent A Car ekibi olarak bu yazımızda İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Araç kiralama hizmetleri hakkında daha detaylıca bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

İlginizi çekebilir: En Doğru Oto Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?