Türkiye’nin en büyük, en çok turist ağırlayan şehridir. Her sene binlerce turist İstanbul’u gezmeye geliyor. Dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen turistler sayesinde İstanbul daha da rengarenk hale geliyor. Asya ile Avrupa kıtasını bir birine bağladığı için herkesin ilgi duyduğu bir şehirdir. Birçok ünlü turistik yerlerle birlikte artık İstanbul’un her köşesi ilgi görmeye başlamıştır. Buraya gelen turistler sadece ünlü, merkezi yerleri değil, şehri tamamen karış karış gezmek istiyorlar. Bu zaman toplu taşımayla gezmek mantıklı bir seçenek olmaz.

Fazlasıyla kalabalık olan İstanbul’da toplu taşıma vasıtaları da fazlasıyla kalabalık oluyor. Bu nedenle sırf İstanbul’u gezmek niyetiyle buraya geldiyseniz bir araç edinmeniz şart. Sadece gezi için araç satın alınamayacağı malum, bu nedenle artık İstanbul’un her yerinde otomobil kiralama hizmetleri mevcut. Bu sayede ihtiyacınız olan aracı uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Fatih Rent A Car Hizmeti

arackiralama

Günümüzde ihtiyacın artması ile araç kiralama servislerinin de sayı artmaya başladı. Artık İstanbul’un her yerinde araba kiralayabileceğiniz firma bulabilirsiniz. Bu firmalardan ihtiyacınız olan aracı uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Eğer kısa süre için veya sadece gezmek için araç ihtiyacı duyuyorsanız araba kiralamak en doğrusu olacaktır. Bu sayede satın almadan kendi arabanız gibi istediğiniz yere gidebilirsiniz. İstanbul’u köşe bucak gezebilirsiniz. Fatih de turistlerin sık sık ziyaret ettiği yerlerden biridir. Bu nedenle Fatihte araç kiralama hizmetleri de mevcuttur.

Fatih rent a car hizmeti ile istediğiniz marka, model aracı kiralayabilirsiniz. Otomobil kiralamak için bütçenizi, ihtiyaçlarınızı belirtmeniz halinde size uygun araç çalışanlar tarafından size önerilecektir. Aracı kendi gözlerinizle görüp sonra kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak sizi araba satın almak gibi masraftan, toplu taşımayla gezmek gibi yorgunluktan kurtaracaktır. Burada ihtiyacınıza göre günlük, aylık, yıllık araba kiralayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Oto Kiralama Hizmeti Nedir? Nasıl Alınır?

Araç Kiralama Servisi

fatiharackiralama

Her geçen gün artan araba fiyatları, zamlanan vergi masrafları ile artık araba almak daha da zor hale geldi. Bu nedenle eskiden turistlerin daha çok tercih ettiği araba kiralama yöntemi artık turist olamayanların da ilgisini çekmeye başladı. Her köşesi gezilecek yerlerle dolu olan İstanbul’u araç kiralayarak karış karış gezebilirsiniz.

Toplu taşımanın kalabalığından kurtulmuş olursunuz ve gece saatlerinde de rahatça gezmeye devam edebilirsiniz. İster kısa dönem için, ister uzun dönem için araç kiralamanız mümkün. Araba kiralamak sizi birçok yönden rahat ettirecektir. Her şeyden önce aşırı kalabalık toplu taşıma araçlarına ihtiyacınız kalmayacaktır.

Kiraladığınız aracın vergi, kasko, bakım masraflarıyla siz ilgilenmediğiniz için araç kiralama yöntemi aynı zamanda çok hesaplı olacaktır. Araba kiralarken aracın ihtiyaçlarınızı karşıladığına, hasarsız olduğuna emin olarak kiralayın. Günlük araç kiralama sayesinde günübirlik bile uygun fiyata araç sahibi olabilirsiniz.

Uzun dönem için araç kiralamak daha da uygun fiyata denk geliyor. İster iş amaçlı, ister kişisel amaçlar için araç kiralamanız mümkün. İş amaçlı birden fazla araç kiralamanız da mümkün. İstanbul’un hemen hemen her yerinde araç kiralama hizmetleri bulabilirsiniz. Araç kiralayarak İstanbul’u bir ucundan bir ucuna özgürce dolaşabilirsiniz. Hem hesaplı hem daha eğlenceli bir şehir turu için araba kiralamak en doğru seçimdir.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da En Mantıklısı: Rent A Car Hizmeti

Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

arackiralamafiyatlari

Araba kiralayacaksanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğini önceden belirlemek istiyorsanız kendinize bir liste yapabilirsiniz. Öncelikle aracı ne amaçla kiralayacağınızı göz önünde bulundurun. Kaç kişi olduğunuzu, ne kadar süre için gerekli olduğunu da dikkate almanız gerekir. Arabanın kaç koltuklu olması, vites türüne dikkat edin. Otomatik kullanmak sizin için daha kolaysa otomatik vites araba seçebilirsiniz. Eğer yanınızda taşımanız gereken bir şeyler varsa bagaj ölçüsü de önemlidir. Kiralayacağınız arabayı önceden kendi gözünüzle görün ve sorunsuz olduğundan emin olun. Daha sonra sözleşmeyi imzalayarak istediğiniz süre için kiralayın.

Araç kiralama servislerinin çokluğu sayesinde artık istediğiniz aracı bulmanız hiç zor olmuyor. Bu servislerde onlarca çeşit farklı model, farklı fiyata araçlar mevcut. Kendi bütçenize ve isteklerinize göre araç bulabilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık araç kiralama yöntemleri vardır. Bu sayede istediğiniz zaman aracınızı değiştirmeniz de mümkün. Eğer İstanbul’a yeni geldiyseniz ve turistik bir gezi istiyorsanız araç kiralamak sizin için en uygunu olacaktır. Fatihte bulunan rent a car hizmetleri sayesinde araba bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Ermo Rent A Car ekibi olarak bu yazımızda İstanbul Fatih araç kiralama hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Araç kiralama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti