İstanbul Avrupa yakası araç kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken bütçenize göre araç alternatiflerini sunan bir rent a car firması bulmaktır. Bu firmayı bulduktan sonra tek yapmanı gereken istediğiniz ve ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir aracı kiralayabilirsiniz.

Avrupa yakasından bir oto kiralama hizmeti için Ermo Rent A Car web sitesinden faydalanabilir, iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ticari anlamda kullanabileceğiniz geniş araçları tercih edebilir ve uygun araç kiralama fiyatları ile istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Bu kapsamda ilk yapmanız gerekenlerden biri; İstanbul Avrupa yakası araç kiralama için tarih seçmektir.

Avrupa yakası araç kiralama yapabilmek adına, aracı almak istediğiniz tarihi ve teslim edeceğiniz tarihi tam olarak belirtmeniz gerekir. Ardından kiralamak istediğiniz aracı seçin. Ancak bu aracı seçerken ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi mutlaka hesaba katın. Bununla ilgili olarak Ermo Rent A Car web sitemizden istediğiniz özellikleri barındıran bir araç seçebilirsiniz. Son aşamamız ise ödeme olacaktır. Daha sonrasında aracınızı teslim alabilirsiniz.

Aracınızı kiraladınız ve şimdi ne yapacaksınız? Bu durumda bir iş toplantınız için kiraladıysanız, bu amaç için kullanabilirsiniz. Ancak İstanbul Avrupa yakasında gezmek için araç kiralama hizmetinden yararlandıysanız, günübirlik gezi, şehir turu, günlük ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz. Sadece kişisel olan amaçlarınız dışında, işyerleri içinde filo kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.  Ancak belli bir dönemden ziyade 1-3 sene için filo kiralama hizmeti sağlamaktayız.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama Hizmeti İçin Doğru Firmayı Bulmak

istanbularackiralama

Avrupa yakası araç kiralama hizmeti için doğru firmayı bulmak çok önemlidir. Çünkü kimi oto kiralama firmaları, istenilen talepleri gerçekleştirememektedir. Bu nedenle, Ermo Rent A Car ile gönül rahatlığıyla bütçenize göre istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.  Bu kapsamda ödemeniz gereken tek şey; kira ve yakıt ücretidir. Uzun bir dönem veya kısa bir dönem için kiralayabilirsiniz ancak Ermo Rent A Car olarak, uzun bir dönem araç kiralamanın daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Aylık olarak araç kiralama zamanı bakımında, günlük araç kiralama ise fiyatı bakımından daha avantajlıdır. Fiyatlar bakımından aylık olarak kiralayacağınız araçlarda, fiyat günlük olarak indirim yapılarak hesaplanır. Bu konuda daha önce verdiğimiz bir örneği aktarmak isteriz; 20 gün için kiralayacağınız bir araç varsa günlük ödeme yerine aylık ödeme yöntemini tercih ederek bütçenize göre daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Ancak daha uzun bir dönem için yıllık araç kiralayarak her ay için daha az tutarlar ödersiniz. Bu kapsamda bütçenize göre düşük maliyet sayesinde uzun dönem boyunca aracınızı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da En Mantıklısı: Rent A Car Hizmeti

İstanbul Avrupa Yakası Araç Kiralama ve Avantajları

 

arackiralamaistanbul

Araç sahibi olan birçok kişi İstanbul Avrupa yakası araç kiralama hizmetinden faydalanmak istemektedir. Böylece çok rahat bir şekilde toplu taşımaya gerek kalmadan, ihtiyaç duyulan araç cinsine göre istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Hem işiniz için hem de günlük şehir turunuz için son derece uygun bir hizmettir. Ermo Rent A Car web sitemizden aylık ve yıllık araç kiralama hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Avrupa yakası araç kiralama işlemlerinden yararlanmanız halinde sizlere sağlanan avantajlar ise şunlardır;

  • Kendi kişisel aracınızı emniyette bırakırsınız.
  • Toplu taşıma araçlarını kullanmanıza gerek kalmaz ve daha rahat bir yolculuk geçirirsiniz.
  • Araç bakımı, servisi ve vergi ödemeleri gibi durumları dert etmenize gerek yoktur.
  • Kiraladığınız araç trafikte veya yolda arızalandıysa endişeye gerek yok! Bir telefon ile yeni bir araç getirtebilirsiniz.
  • Kiraladığınız araç ile kaza yaptıysanız bir telefon ile hemen yeni bir araç talep edebilirsiniz. Biraz bekledikten sonra yeni aracınız gelecektir.
  • Araç kiralama hizmeti kapsamında istediğiniz zaman araç değişikliği yapabilirsiniz.
  • Araç kiralama hizmeti içinde mevsimlere göre lastik değişimleri yapılmaktadır.

Ermo Rent A Car ekibi olarak bu yazımızda, İstanbul Avrupa yakasında araç kiralarken doğru firmayı bulmak ve avantajları hakkında bilgiler aktardık. Ermo Rent A Car size her zaman, her konuda yardımcıdır! En güvenilir Avrupa yakası araç kiralama hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Oto Kiralama Hizmeti Nedir? Nasıl Alınır?