Gün geçtikçe gelişen, kalabalıklaşan İstanbul’da herkesin sık sık araç ihtiyacı olabiliyor. Ama bütçe nedeniyle özellikle de kısa dönem için araç ihtiyacı olanlar araba satın alamıyorlar. Araba satın alamıyor ama acil araç ihtiyacı duyuyorsanız en doğru adım oto kiralama olacaktır.

Bütçenize uygun fiyatlarla istediğiniz süre zarfı için araç kiralayabilirsiniz. Bu sayede araba satın almadan araç sahibi olmuş olur, toplu taşıma kullanma zorunluluğundan kurtulmuş olursunuz.

Oto kiralama sizi artan vergi masraflarından da kurtarıyor. Otomobil kiralayarak sadece ihtiyacınız olan sürede çok düşük maliyetle araç ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Günlük işe gidip gelmek için, şehir turu yapmak istediğinizde, kendi otomobiliniz bozulduğunda ve daha bir sürü nedenler için araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ermo Rent A Car İle En Uygun Fiyata Oto Kiralama

otokiralama

Günümüzde insanlar çeşitli sebeplerle araba satın almak yerine araba kiralamayı seçiyorlar. İstanbul’a kısa süreliğine gelenler, araba satın almaya bütçe ayıramayanlar, sık sık araç değiştirmeyi sevenler araç satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. Araç kiralamak sizi birçok sorumluluktan kurtaracaktır.

Düzenli araç bakım ücretleri, vergi gibi sorunlarla uğraşmazsınız. 22 yaşını doldurmuş, en az 2 yıllık sürücü belgesi olan herkes kolay bir şekilde araç kiralayabilir. Ermo Rent A Car ile uygun fiyata araç kiralama fırsatı elde edeceksiniz. İster kişisel amaçlı ister iş amaçlı araç kiralayabilirsiniz. 1-3 sene arası filo kiralama hizmeti de alabilirsiniz. İstediğiniz marka, model aracı kiralamanız mümkün. İhtiyaçlarınız ve kişisel istekleriniz doğrultusunda istediğiniz vites türü, yakıt türünde olan aracı bulabilirsiniz.

Araçlar oldukça 24 saat yol yardım hizmeti ile birlikte çok uygun fiyatlarla hizmete sunulmaktadır. Ermo Rent-A-Car ile 3 kolay adımda araç kiralama imkanınız var. Araç kiralayacağınız tarihleri belirleyin, araç tercihinizi yapın, ödemeyi yapıp aracınızı hızlı bir şekilde teslim alın. Web site üzerinden araçları günlük, aylık, yıllık kiralamanız mümkün. Fiyatlar günlük olarak belirleniyor. Uzun dönem için araba kiralarken daha da büyük indirimler kazanabiliyorsunuz. Bu sayede uzun dönem çok uygun fiyata araç sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hızlı ve Uygun Oto Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Araç Kiralama Yöntemleri

rentacarOtomobil ihtiyacınız varsa ve bir araç kiralamak istiyorsanız öncelikle ne kadar süre zarfında araç ihtiyacınız olacağını net olarak belirleyin. Çünkü araç kiralarken teslim alma ve teslim etme tarihlerini net bir şekilde bildirmeniz gerekiyor. Eğer aracı söz verdiğiniz tarihte teslim etmezseniz ilave ücret ödemeniz gerekiyor.

Araçları güçlük, aylık, yıllık kiralama imkanınız var. Uzun dönem için araç kiralamak araba satın almakla asla aynı maliyette olmaz. Çünkü uzun dönem araç kiralarken günlük fiyatlar indirimli olarak hesaplanıyor ve özel fiyat sunuluyor. Bu sayede çok düşük maliyete uzun dönem araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kişisel amaçlarla birlikte işyerleri de filo kiralama yapabilirler. Ermo Rent A Car ile piyasadaki birçok firmaya göre çok uygun fiyata istediğiniz marka aracı kiralayabilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatlar ve fırsatlar ile araç kiralayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 3 Adımda Araç Kiralama Hizmeti

Otomobil Kiralama Fiyatları

arabakiralama

Eğer araç ihtiyacınız varsa araba satın almak yerine kiralamayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan süre boyunca düşük masraflarla araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İster kısa dönem için ister uzun dönem için araç kiralayabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınız, bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda istediğiniz arabayı seçip kiralayabilirsiniz.

Artık İstanbul’un neredeyse her yerinde araç kiralama hizmetleri mevcut. Her firma farklı fiyatlandırma ile araç kiralama hizmeti vermektedir. İnternetten otomobil kiralama fiyatları inceleyebilir, size en uygun aracı seçebilirsiniz.

Ermo Rent A Car ile istediğiniz model aracı çok uygun fiyata ve oldukça güvenilir bir şekilde kiralayabilirsiniz. Hem günlük hem uzun dönem için indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Fiyatlar aracın markasına, modeline, yatık tipine göre değişmektedir. Daha ekonomik olması açısından çoğunlukla dizel yakıtlı araçlar kiralanmaktadır.

Web site üzerinden de kolayca araçların istediğiniz özelliklerini inceleyip, istediğiniz aracı seçip kiralayabilirsiniz. Ödemeyi yapıp hızlı bir şekilde aracınızı teslim alabilirsiniz. Fiyatlar oldukça düşük olmasının yanı sıra kasko ücreti de fiyata dahil oluyor.

24 saat yol hizmeti ile birlikte istediğiniz otomobili kiralayabilirsiniz. Hem ekonomik hem lüks araçlar kiralama fırsatınız var. Lüks araçları da piyasadaki en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Filo kiralama hizmetleri de uzun dönem için oldukça uygun fiyatlarla sunuluyor.

Ermo Rent A Car ekibi olarak bu yazımızda en ucuz oto kiralama fiyatları hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Araç kiralama konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

İlginizi çekebilir: ERMO RENT A CAR İLE EN UYGUN ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI!