İki kıtayı bir birine bağlayan İstanbul dünyanın her yerinde ilgi gören bir şehirdir. Tarihi olması, görselliği açısından her sene milyonlarca turist ağırlamaktadır. Bu yüzden kalabalık olan İstanbul daha da kalabalıklaşıyor ve toplu taşımaları kullanmak zorlaşıyor. Turistlerin en çok ziyaret ettiği gözde mekanların başında Beyoğlu gelmektedir. İstanbul’un kalbi olan Beyoğlu hem güzelliği, hem her yere ulaşım kolaylığı sağlaması ile herkesin ziyaret ettiği bir yerdir. Eğer İstanbul’u gezecekseniz tam da bu noktada bir araç kiralayarak her yere kolaylıkla gidebilir, her yeri gezebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da Araç Kiralama Hizmeti

Beyoğlu Araç Kiralama

kiralikaraba

İstanbul oldukça büyük bir şehirdir. İstanbul’u tam maksadıyla gezmek istiyorsanız toplu taşıma kullanmak iyi bir fikir olmayacaktır. Sadece merkezi değil, her köşesi güzel olan İstanbul’u karış karış gezmek için bir araca ihtiyaç duyacaksınız. İstanbul’u gezmek için Beyoğlu’nda başlamak en mantıklısı. Yerli ve yabancı binlerce turistin geldiği Beyoğlu’nda ulaşım için araç kiralama kolaylıkları da var.

Burada Beyoğlu araç kiralama hizmeti sayesinde oldukça kolay bir şekilde kiralık araç bulabilirsiniz. Kiralık araç sayesinde istediğiniz gibi İstanbul’u gezebilirsiniz. İstanbul’un en kalabalık, her yere kolay iletişim sağlama imkanı olan Beyoğlu’nda araç kiralayarak istediğiniz her yere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç kiralamak zaman ve ekonomik bakımdan daha hesaplı olacaktır. Ayrıca bu sayede toplu taşımayla gidemeyeceğiniz yerlere de gidebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul’da En Mantıklısı: Rent A Car Hizmeti

Araba Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

arackiralama

Son zamanlar araç kiralama yöntemi oldukça yaygınlaşmaktadır. Artık çoğu insan turist olmasa bile araba kiralayarak araç ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Araç ihtiyacınızın süresine göre günlük, aylık, yıllık araba kiralamanız mümkün. Araba kiralamak sizi birçok dertten kurtaracaktır.

Bildiğiniz gibi, araba kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Hem rahatınızı hem de bütçenizi düşünerek araç seçmeniz gerekir. Eğer siz de araç kiralamak istiyorsanız, nerelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız size yardımcı olmak amaçlı araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenleri belirtelim.

  • Otomatik veya manuel vites olmasına dikkat edin. Hangisi sizin için daha kullanışlıysa onu seçin.
  • Yakıt tipini ekonomik olması açısından dizel seçmeniz daha uygun olacaktır.
  • Aracın hacmi ve bagaj ölçüsü. Kalabalık olarak gezecekseniz bu noktaya mutlaka dikkat etmeniz gerekli.
  • Şehir içi tüketimi
  • Fiyatı. Aynı aracı farklı firmalarda farklı fiyata kiralayabilirsiniz. Kısa bir ön araştırma yapabilirsiniz.
  • Gövde tipi

Başka da araçta görmek istediğiniz özellikler varsa önceden liste yaparak ona göre araç kiralayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Havalimanı için Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

arabakiralama

Günümüzde kur fiyatının artması ile araba fiyatlarının gün geçtikçe daha da artması söz konusu. Bununla birlikte bir de vergi ve kasko gibi ücretlerle birlikte araba fiyatları çok büyük meblağlara çıkabiliyor. Özellikle de eğer kısa dönem için araç ihtiyacınız varsa araba satın almak boşa masraf olabiliyor. Bu nedenle artık çoğu insan araç satın almak yerine araç kiralama yöntemini seçiyor.

Bu sayede araba sahibi olmanın sorumluluklarından, hem de toplu taşımanın zorluklarından kurtulmuş oluyorsunuz. Kasko, vergi gibi düzenli ödemeler derdiniz olmuyor. Ayrıca araç kiralarsanız aracınızdan sıkılırsanız, herhangi sorun yaşarsanız istediğiniz zaman aracınızı değiştirmeniz de mümkün. Araç kiraladıktan sonra kolayca İstanbul’u karış karış gezebilirsiniz. Beyoğlu’ndan rota alarak Galata Kulesi, Ayasofya Camisi, Kız Kulesi, Taksim meydanı ve daha onlarca turistik yerlere kolayca gidebilirsiniz. Bunun için Beyoğlu araç kiralama yöntemi işinizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede araç kiralama işinde zorlanmayacak, kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz model aracı kiralayabileceksiniz.

İlginizi çekebilir: Kiralık Araba’nın Adresi Ermo Rent A Car!

Araba Kiralama Hizmetleri

istanbulotokiralama

Artık araba kiralamak için büyük arayış içine girmenize gerek yok. Araç kiralamanın yaygınlaşması ile artık neredeyse her sokakta araç kiralama yerleri bulabilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde istediğiniz model arabayı kiralayabilirsiniz. Ayrıca bütçenize göre araç bulmanız da kolaylaşacaktır. Özellikle turistlerin en çok ziyaret ettiği Beyoğlu’nda araç kiralama hizmetleri oldukça çoktur.

Burada fazlasıyla araç kiralama hizmeti sunan firma bulabilirsiniz. Ne kadar kalabalık olsa da araç bolluğu sayesinde araba bulmanız zor olmuyor. İhtiyacınıza göre günlük, haftalık, aylık ve daha da uzun süre için araba kiralayabilirsiniz. Eğer size araç bir süre için gerekecekse ve gezmeyi planlıyorsanız araç kiralamak bütçeniz açısından oldukça elverişli olacaktır. Aynı zamanda araç kiraladığınız zaman ihtiyacınız bittiğinde veya aracı değişmek istediğinizde masrafsız bir şekilde aracınızı başkasıyla değişebilirsiniz.

Ermo Rent A Car ekibi olarak, bu yazımızda Beyoğlu araç kiralama hizmeti hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Araç kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalın!

İlginizi çekebilir: Trafiğe Çözüm: Otomatik Araba Kiralamak